Navigation

Meet Martin

Meet MartinMartin ArteagaAlderman 23rd Ward

JO# 24986 Arteaga 23 Ward Logo 5508

martin immigration rally

Martin Arteaga jest prawdziwym liderem i spolecznikiem ktory polozy kres wszystkim problemom dokuczajacym naszej spolecznosci przez ostatnie 23 lat.


EDUKACJA

Martin głęboko wierzy, że każde dziecko ma prawo do bezpłatnej, wartościowej nauki w szkołach publicznych. Jako były uczeń tych szkół Martin wierzy, że szkoły publiczne muszą mieć odpowiednie fundusze i poziom nauczania, który wzbogaci społeczeństwo w południowo zachodniej części Chicago.

kids


BEZPIECZEŃSTWO

Martin głęboko wierzy, że wszystkie rodziny w tym Okręgu miasta powinny czuć się bezpiecznie . Zmiany w naszej dzielnicy powinny być na lepsze a nie gorsze. Martin wierzy, że bezpieczeństwo musi być zbudowane na współpracy pomiędzy służbami porządkowymi, szkołami i organizacjami społecznymi.

school safety


ROZWȮJ EKONOMICZNY I GOSPODARCZY

Martin chce aby porozumienie między sektorem publicznym i prywatnym przyniosło postęp i rozwój do południowo zachodniej części miasta. Obecnie nasza dzielnica jest nękana nagminnością pustych i zaniedbanych nieruchomości.

Midway aerial

350

Donors

894

Facebook Likes

75

Campaign Team Experience

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>